Macaroni Express | Hakkımızda
83
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-83,qode-social-login-1.0,qode-restaurant-1.0,,select-theme-ver-4.4,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

HAKKIMIZDA

Şehirdeki en iyi makarnalar, salatalar, tavuklar ve etler

HAKKIMIZDA

Macaroni Express, 2004 yılında Serkan Soykan tarafından kurulmuştur. Macaroni Express markası kısa sürede alışveriş merkezlerindeki müşterilerinden oldukça yoğun bir ilgi görmüştür. Serkan Soykan bu markayı kurduğunda ilk şubesi olan İzmir Agora AVM’de sağlıklı ve lezzetli makarna, salata, tavuk ve et ürünlerini aynılıklardan sıkılan müşterilerine sunabileceğini düşünmüştür. Bu düşünce AVM’lerdeki yemek bölümlerinde daha evvelden hiç denenmemiş bir projeydi. Macaroni Express, kaliteli malzeme ve doyurucu porsiyon anlayışıyla ürünlerindeki deneyimi oldukça üst seviyelere taşıyarak müşterilerinin taleplerini karşılamayı amaçlamıştır. AVM’lerdeki yemek bölümlerinde sıradanlığı kırmayı ve tüketicilerin günümüz standartlarında aradıkları sağlıklı yemek kavramını güçlendirmeyi hedefleyen Macaroni Express, kısa sürede müşterileriyle bütünleşerek eşsiz, kaliteli, sağlıklı ve doyurucu yemek anlayışını fast food kültürüne yerleştirmiştir. Bulunduğu tüm AVM’lerde farklılık noktası haline gelen Macaroni Express müşterilerinden oldukça yoğun ilgi görmektedir. Serkan Soykan, markanın genel hizmet ve ürün anlayışını kurarken önceliğini müşteri memnuniyetine vermiştir. Macaroni Express, bulunduğu tüm AVM’lerde sağlıklı, lezzetli ve doyurucu menüsüyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmaktadır.

Serkan SOYKAN (Kurucu)

MİSYON

Macaroni Express, 2004 yılından beri müşterilerine daima kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerle hizmet veriyor. Ürünlerini tüm şubelerinde aynı kalite standartlarında sunan Macaroni Express, her yaş kitlesindeki müşterilerinin %100 memnuniyetini sağlıyor.

VİZYON

Macaroni Express, fast food sektöründe de sağlıklı ve lezzetli ürünlerinin tüm Türkiye’de yayılmasını hedefliyor. Şube sayılarını her geçen sene artıran Macaroni Express, Türkiye’nin her bölgesinde makarna, salata, tavuk ve et konseptini uzun vadede yaymayı hedefliyor.

TAZE, GÜVENLİ, SAĞLIKLI, KALİTELİ VE LEZZETLİ ÜRÜNLERİ SİZLERE SUNMAK BİZİM İŞİMİZE OLAN AŞKIMIZ.

Macaroni Express ailesi olarak tüm çalışanlarımızla siz değerli müşterilerimizi mutlu etmek bizim önceliğimizdir. Müşteri memnuniyeti adına kendimizi tüm iş alanlarımızda sürekli yeniliyoruz ve geliştiriyoruz. Malzemelerimiz kalitesini ve menümüzü sizlerin talepleri doğrultusunda güncelliyoruz. Müşteri gözünden olaylara bakma alışkanlığımızı hiç kaybetmiyoruz.